اقامت در سوادکوه

تأییدیه نهایی به متقاضیان نهضت ملی مسکن

676 متقاضی نهضت ملی مسکن در سوادکوه تایید صلاحیت شدند

رئیس اداره راه و شهر‌سازی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از تأیید صلاحیت نهایی ۶۷۶ متقاضی نهضت ملی مسکن در شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی خبر داد.مکاتبات لازم برای اخذ پروانه ساخت از شهرداری‌ها هم با توجه به اینکه تغییر‌کاربری در کمیسیون‌های مربوطه روز گذشته قطعی شد و به سرعت در حال انجام می باشد.

میلاد قاسم‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار در سوادکوه با اشاره به مهلت ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن در پایان اسفند سال گذشته، اظهار کرد: پالایش حضوری متقاضیان شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در سه ماه گذشته انجام شده است.

رئیس اداره راه و شهر‌سازی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، اظهار کرد: اداره راه و شهر‌سازی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در تعیین‌ تکلیف پالایش متقاضیان کسب مقام اول در مازندران را با ۹۹درصد پالایش انجام‌ شده کسب کرده است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد که  از تعداد ۲ هزار نفر ثبت‌نامی درخواست ، تعداد ۶۷۶ متقاضی مورد تایید صلاحیت نهایی قرار گرفتند .

وی با بیان اینکه همزمان با فرایند پالایش ، پیگیری تغییر کاربری اراضی در اختیار این اداره شروع و با برگزاری جلسات کار گروه و ماده ۵، سرانجام زمین شهرهای پل‌سفید، زیراب و شیرگاه  تغییر کاربری و آماده واگذاری شد، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب متقاضیان از این طرح در روزهای آینده برای متقاضیان تایید نهایی‌شده، درخواست شماره حساب از بانک مسکن انجام می‌شود و به صورت پیامک برای متقاضیان شماره حساب ارسال می‌شود و متقاضیان نسبت به واریز مبلغ آورده‌ اولیه اقدام کنند.

قاسم‌نژاد، گفت: مکاتبات لازم برای اخذ پروانه ساخت از شهرداری‌ها هم با توجه به اینکه تغییر‌کاربری در کمیسیون‌های مربوطه روز گذشته قطعی شد و به سرعت در حال انجام می باشد.

منبع : خبرگزاری فارس 

امتیاز دهی به این مطالب : post

 املاک سوادکوه ، خرید ویلا در شیرگاه , مشاور املاک شیرگاه , دیوار املاک شیرگاه , خرید ویلا در شیرگاه , خرید ویلا در شیرگاه , شیرگاه , خانه روستایی شیرگاه , شیپور سوادکوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا